Han Looijen beoogd burgemeester van Sint-Michielsgestel

maandag, 15 april 2019 21:56

Han Looijen beoogd burgemeester van Sint-Michielsgestel De gemeenteraad van Sint-Michielsgestel draagt Han Looijen (44, VVD) voor als nieuwe burgemeester van de gemeente. Dit heeft de raad bekendgemaakt tijdens een extra raadsvergadering.

Han Looijen volgt burgemeester Jan Pommer op, die per 1 juli met pensioen gaat. De beoogde nieuwe burgervader komt uit Zaltbommel. Hij heeft een uitgebreide ervaring in het openbaar bestuur en in het bedrijfsleven. Hij was 8 jaar wethouder in Zaltbommel voor de VVD. Ook was hij formateur voor het nieuwe college in ’s-Hertogenbosch. Inmiddels is Han Looijen adviseur bij Geerts&Partners in Vught. Eerste reactie In een eerste reactie op zijn voordracht geeft Han Looijen aan “het een eer te vinden om voorgedragen te worden voor het ambt van burgemeester in de prachtige gemeente SintMichielsgestel.


 

Ik heb er enorm veel zin in.” Compliment Op de burgemeestersvacature reageerden 35 personen. Frans den Otter, voorzitter van de vertrouwenscommissie is daar blij mee. “We vinden het een enorm compliment dat zoveel kandidaten op de vacature gereageerd hebben. Zelf vinden we onze gemeente natuurlijk de mooiste van Nederland, maar het is toch wel spannend hoe anderen dat zien. Blijkbaar is de aantrekkingskracht van Sint-Michielsgestel groot. We hebben veel en goede kandidaten voorbij zien komen de afgelopen maanden. Han Looijen past volgens de raad het best bij Sint-Michielsgestel.

 


Beoogd burgemeester Han Looijeb (uit Zaltbommel)

 

Beëdiging
Als minister Ollongren de voordracht goedkeurt, zal Han Looijen beëdigd worden als nieuwe burgemeester van Sint-Michielsgestel. Burgemeester Jan Pommer, die sinds 16 mei 2003 burgemeester is van Sint-Michielsgestel, gaat op 1 juli met pensioen. Op zaterdag 29 juni neemt hij afscheid van de inwoners van zijn gemeente

 


Links burgemeester Jan Pommer, rechts de beoogde burgemeester Han Looijen

 

De beoogde opvolger van burgemeester Pommer heeft een boodschap voor alle inwoners van onze gemeente. ( klik op het bericht)

 


Links vz vertrouwenscommissie, rechts Han Looijen


Plaats reactie

Alle reacties worden voor plaatsing op de website vooraf gecontroleerd door de beheerder van deze website, uit zijn/haar beslissing kunnen geen rechten ontleend worden
Reacties met vloekwoorden en/of het gebruik van schuttingwoorden worden niet geplaatst.


Beveiligingscode
Vernieuwen

BlikOp Sint-Michielsgestel maakt gebruik van cookies. Dit doen wij om onder andere de website te kunnen analyseren en daarmee het gebruiksgemak te vergroten. Daarnaast plaatsen wij cookies om advertenties te tonen. Door gebruik te blijven maken van BlikOp Sint-Michielsgestel, of door op 'Akkoord' te klikken, geeft u toestemming voor het gebruik en plaatsen van cookies. Wilt u meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons privacybeleid.
Akkoord