Waarom een stem op Ed Mathijssen van de PPA

maandag, 19 maart 2018 17:00

Op 21 maart gaan vele inwoners van onze gemeente stemmen voor een nieuwe gemeenteraad. De PPA hoopt op een goede opkomst. Dat u gaat stemmen is het allerbelangrijkste. Wat u ook stemt. Natuurlijk wil de PPA graag een positieve uitslag.


Wij hebben als grootste partij de afgelopen vier jaren verantwoordelijkheid gedragen en daadkracht getoond door de inzet van zes raadsleden en onze wethouder Ed Mathijssen.

 

Deze jaren zijn niet gemakkelijk geweest. Door moeilijke beslissingen te nemen hebben we het huishoudboekje weer op orde kregen en zijn we niet onder toezicht komen te staan van de provincie. En heel belangrijk, bijna alle voorzieningen in alle kernen heeft de PPA kunnen behouden. Vele nieuwe Rijkstaken op het gebied van jeugdzorg, WMO, werk en onderwijs zijn goed ingevoerd. Door goed gebruik te maken van de kennis van verenigingen en inwoners. Het is hard werken geweest om de dorpshuizen en de centra van onze kernen toekomstbestendig te maken. We zijn nog niet klaar, maar wel op de goede weg. De PPA durft verantwoording af te leggen over onze beloftes aan u. De meeste ambities op het gebied van de zorg, bouwen, natuur, verkeer, bedrijvigheid, sportaccommodaties en financiën zijn gerealiseerd en daar is de PPA trots op.

De PPA heeft dit kunnen doen doordat de PPA met Ed Mathijssen een betrouwbare wethouder heeft die zich dagelijks heeft inzet voor het belang van alle kernen. Ed zegt altijd; “ik ben er door en voor alle inwoners”. De stem van de inwoners is het belangrijkste. Niet alleen bij het stemmen, maar vooral ook daarna. ‘’Iedereen goed en eerlijk informeren en betrekken bij je plannen en beleid’’. Deze moeten wel realistisch en haalbaar zijn vindt Ed. Anders beloven we iets wat we niet waar kunnen maken.

Ed Mathijssen is onze lijsttrekker en kandidaat wethouder. Vele inwoners en andere partijen zien Ed als een deskundig en betrouwbare man. Een geloofwaardig en integere persoon. Goed luistert en geen ruzie maakt. Dit is van belang voor de bestuurlijke continuïteit in onze gemeente en daarmee in het belang van onze inwoners. Zo blijft de PPA staan voor een gemeente waarin het goed wonen, werken en leven is. We moeten er zijn voor degene die ondersteuning nodig heeft met zorg of inkomen. Onze leden in alle leeftijden die geworteld zijn in onze samenleving werken daar hard aan. Maar willen dit vooral doen met U. Gun ons daarom uw stem: stemppa.nl


Plaats reactie

Alle reacties worden voor plaatsing op de website vooraf gecontroleerd door de beheerder van deze website, uit zijn/haar beslissing kunnen geen rechten ontleend worden
Reacties met vloekwoorden en/of het gebruik van schuttingwoorden worden niet geplaatst.


Beveiligingscode
Vernieuwen

BlikOp Sint-Michielsgestel maakt gebruik van cookies. Dit doen wij om onder andere de website te kunnen analyseren en daarmee het gebruiksgemak te vergroten. Daarnaast plaatsen wij cookies om advertenties te tonen. Door gebruik te blijven maken van BlikOp Sint-Michielsgestel, of door op 'Akkoord' te klikken, geeft u toestemming voor het gebruik en plaatsen van cookies. Wilt u meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons privacybeleid.
Akkoord