Jeugdzeveren 21 en 28 januari in Den Durpsherd Berlicum aanvang 14:11 uur

zaterdag, 13 januari 2018 00:51

Na twee spectaculaire middagen op de camping vorig jaar is onze jeugd wel toe aan wat rust, en dat krijgen ze nou…want dit jaar gaan we zeveren, zingen en dansen in DROMENLAND

 

Of ze echt rust krijgen is nog maar de vraag…want ze krijgen het wel druk daar in dromenland. Ook dit jaar wordt de jeugdslager gekozen, die heel de carnaval mee mag met onze Jeugdprinses Dena I en haar gevolg, om het winnende liedje overal ten gehore te brengen.

Kans om in slaap te vallen is er niet, want er wordt weer gezeverd en gedanst op hoog niveau en afgesloten met een spetterende eindact waarin onze jonge artiesten laten zien hoe leuk het is in Dromenland…!

Heb je zin in een leuke middag voor jong en oud dan mag je dit niet missen. Wij zien jullie graag op 21 en 28 januari 2018. Kaarten zijn te koop bij Mieke Wijgergans, Agri Bouwmarkt, Jos van Boxtel en Texaco voor € 3.50 per stuk.

Voor nu lekker slapen en tot dan in Den Durpsherd!


Plaats reactie

Alle reacties worden voor plaatsing op de website vooraf gecontroleerd door de beheerder van deze website, uit zijn/haar beslissing kunnen geen rechten ontleend worden
Reacties met vloekwoorden en/of het gebruik van schuttingwoorden worden niet geplaatst.


Beveiligingscode
Vernieuwen

BlikOp Sint-Michielsgestel maakt gebruik van cookies. Dit doen wij om onder andere de website te kunnen analyseren en daarmee het gebruiksgemak te vergroten. Daarnaast plaatsen wij cookies om advertenties te tonen. Door gebruik te blijven maken van BlikOp Sint-Michielsgestel, of door op 'Akkoord' te klikken, geeft u toestemming voor het gebruik en plaatsen van cookies. Wilt u meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons privacybeleid.
Akkoord