Beste Leden en Supporters van SCG'18

zondag, 22 maart 2020 08:47

We zijn in korte tijd met elkaar in een absurde realiteit en crisis beland. Wat eerst nog zo gewoon was is om te doen en je druk over te maken is ineens niet meer of veel minder belangrijk geworden. We zijn zeer hard met de neus op de feiten gedrukt.

Het zijn voor iedereen zeer verontrustende, angstige, verwarrende en ingrijpende tijden. Het zijn dagkoersen geworden, waar we van dag tot dag leven.

Het coronavirus heeft het dagelijkse leven in zijn greep en ook SCG’18 ontkomt niet aan de gevolgen daarvan. Voetbal verbindt ons, maar onze club is meer dan voetbal. SCG’18 is een belangrijk onderdeel van onze gemeenschap, ons dorp. Wij zijn een club waar lief en leed gedeeld wordt, bij elkaar samen komen en elkaar ondersteunen.

Voetbal is nu echter bijzaak geworden en zien we elkaar niet meer op het sportpark. Vandaar dat we via deze weg van harte hopen en wensen dat het goed gaat en ook blijft gaan met jou, je gezin, je familie, vrienden en iedereen die je een warm hart toedraagt. Uiteindelijk is gezondheid het belangrijkste dat nu telt. Maar dat gebeurt niet vanzelf.

Daarom roep ik alle leden en supporters zeer dringend op om ALLE voorzorgsmaatregelen in acht te nemen. Ga er niet laconiek mee om en onderschat niet de noodzaak van deze maatregelen. Dat gebeurt helaas nog te veel. Kom dus ook niet op het sportpark. Dat is verboden terrein.

Gebruik je gezond verstand en respecteer de maatregelen. Doe je dat niet dan is de impact zeer groot. Voor veel mensen en dat kan ook voor jou, je familie en vrienden zijn, is en wordt dit namelijk het verschil tussen leven en dood. Of je nu jong bent of al wat ouder.

Neem allen je verantwoordelijkheid. Denk niet aan jezelf maar aan de ander. Alleen dan hebben we kans dat het aantal besmettingen en sterfgevallen vermindert.

Zorg goed voor je zelf en voor elkaar.

Namens het Bestuur SCG’18

Rick Groetelaers

Voorzitter


Plaats reactie

Alle reacties worden voor plaatsing op de website vooraf gecontroleerd door de beheerder van deze website, uit zijn/haar beslissing kunnen geen rechten ontleend worden
Reacties met vloekwoorden en/of het gebruik van schuttingwoorden worden niet geplaatst.


Beveiligingscode
Vernieuwen

BlikOp Sint-Michielsgestel maakt gebruik van cookies. Dit doen wij om onder andere de website te kunnen analyseren en daarmee het gebruiksgemak te vergroten. Daarnaast plaatsen wij cookies om advertenties te tonen. Door gebruik te blijven maken van BlikOp Sint-Michielsgestel, of door op 'Akkoord' te klikken, geeft u toestemming voor het gebruik en plaatsen van cookies. Wilt u meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons privacybeleid.
Akkoord