Burgemeester Looijen over corona in Sint-Michielsgestel:

vrijdag, 06 maart 2020 07:34

Tijdens de raadsvergadering van vanavond heeft de GGD Hart voor Brabant aan burgemeester Looijen bevestigd dat een inwoner van onze gemeente is besmet met het coronavirus. Deze inwoner zal in thuisisolatie verblijven.

De burgemeester heeft hier de raad over geïnformeerd. Burgemeester Looijen wijst erop dat de gemeente Sint-Michielsgestel bekend staat om haar sociale cohesie. “In onze dorpen zijn we er voor elkaar en zorgen we voor elkaar. Dat is een groot goed. Ik wil in dat kader iedereen in onze gemeente, en daarmee bedoel ik ook de media, nadrukkelijk vragen de privacy van de patiënt te respecteren. Het is belangrijk dat deze zich volledig kan richten op herstel.”

 

 

Bericht 20.15 uur:
“Aan het eind van de middag kwam via het RIVM naar buiten dat ook in de gemeente Sint-Michielsgestel een inwoner met corona besmet is. Dat is een wat ongebruikelijke route, omdat afgesproken is dat de lijn eerst via de GGD naar de burgemeester loopt, die dan vervolgens de raad en de inwoners kan informeren. Maar ik heb er begrip voor dat de drukte op dit moment bij het RIVM groot is. Ik kan melden dat ik nog geen officiële bevestiging heb van een besmetting binnen de gemeentegrenzen van Sint-Michielsgestel.
De professionals van de GGD Hart voor Brabant houden in heel onze regio goed de situatie rondom corona in de gaten. Ze gaan daarbij zorgvuldig te werk volgens de geldende protocollen. Uiteraard blijf ik in nauw contact met de GGD en zal ik raad en inwoners verder informeren als er meer duidelijkheid is.”
Meer informatie vind je op onze website https://bit.ly/2VUuUOK


Plaats reactie

Alle reacties worden voor plaatsing op de website vooraf gecontroleerd door de beheerder van deze website, uit zijn/haar beslissing kunnen geen rechten ontleend worden
Reacties met vloekwoorden en/of het gebruik van schuttingwoorden worden niet geplaatst.


Beveiligingscode
Vernieuwen

BlikOp Sint-Michielsgestel maakt gebruik van cookies. Dit doen wij om onder andere de website te kunnen analyseren en daarmee het gebruiksgemak te vergroten. Daarnaast plaatsen wij cookies om advertenties te tonen. Door gebruik te blijven maken van BlikOp Sint-Michielsgestel, of door op 'Akkoord' te klikken, geeft u toestemming voor het gebruik en plaatsen van cookies. Wilt u meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons privacybeleid.
Akkoord