Toertocht voor mountainbikers door vereniging The Whoopers

vrijdag, 08 februari 2019 08:41

Zondag 17 februari 2019 organiseert mountainbike vereniging The Whoopers een toertocht v17 februaoor mountainbikers in Berlicum. Door onze vrijwilligers worden 3 gevarieerde routes uitgezet van respectievelijk 30, 45en 55 km die zowel voor beginnende als geoefende fietsers voldoende uitdaging bieden.

Onze toertocht staat bekend als de “KMP-toertocht” , wat staat voor “Kei Mooi Parkoers” en is door de NTFU met 2 sterren gewaardeerd. Alle afstanden worden duidelijk aangegeven met pijlen en zijn voorzien van een goed verzorgde pauzeplaats waar de energievoorraad weer op peilgebracht kan worden.

In voorgaande edities zijn al vele sportieve fietsers van start gegaan, uiteraard uit de directe omgeving maar ook deelnemers uit andere provincies weten al vele jaren de weg naar Berlicum te vinden.

 

 

De inschrijving is in het clubhuis van The Whoopers, gelegen op sportpark De Brand, Groenstraat 14e, 5258 TH in Berlicum.Tussen 08.30 - 10.00 is de inschrijving geopend. Het inschrijfgeld bedraagt 5,00 euro (NTFU-leden betalen 4,00 euro). Deelname voor de jeugd tot 16 jaar is gratis.

 

Onze toertocht biedt ook ‘Scan en Go’ voor NTFU leden aan. In het clubhuis zijn voor en na de tocht een hapje en drankje verkrijgbaar en kan gezellig nagepraat worden.

De organisatie van de toertocht en de vele vrijwilligers van onze vereniging, staan voor u klaar. De KMP-tocht is ook te volgen op social media. Twitter mee via #kmptocht en volg @TheWhoopersMTB of like onze facebookpagina.

 

 

 

 

 


Plaats reactie

Alle reacties worden voor plaatsing op de website vooraf gecontroleerd door de beheerder van deze website, uit zijn/haar beslissing kunnen geen rechten ontleend worden
Reacties met vloekwoorden en/of het gebruik van schuttingwoorden worden niet geplaatst.


Beveiligingscode
Vernieuwen

BlikOp Sint-Michielsgestel maakt gebruik van cookies. Dit doen wij om onder andere de website te kunnen analyseren en daarmee het gebruiksgemak te vergroten. Daarnaast plaatsen wij cookies om advertenties te tonen. Door gebruik te blijven maken van BlikOp Sint-Michielsgestel, of door op 'Akkoord' te klikken, geeft u toestemming voor het gebruik en plaatsen van cookies. Wilt u meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons privacybeleid.
Akkoord