De komende dagen ontvangen ruim 2.000 inwoners (18-85 jaar) van onze gemeente een vragenlijst.

dinsdag, 09 oktober 2018 15:44

De komende dagen ontvangen ruim 2.000 inwoners (18-85 jaar) van onze gemeente een vragenlijst. Zij zijn willekeurig gekozen om mee te doen met het onderzoek “omzien naar elkaar”. De vragen gaan over gezondheid, sociale contacten en vrijwilligerswerk.


De resultaten zijn begin 2019 bekend. Met de uitkomsten kunnen we er samen aan werken dat iedereen mee kan doen in onze gemeente. Onder de deelnemers verloten we 20 cadeaubonnen.

 


Plaats reactie

Alle reacties worden voor plaatsing op de website vooraf gecontroleerd door de beheerder van deze website, uit zijn/haar beslissing kunnen geen rechten ontleend worden
Reacties met vloekwoorden en/of het gebruik van schuttingwoorden worden niet geplaatst.


Beveiligingscode
Vernieuwen

BlikOp Sint-Michielsgestel maakt gebruik van cookies. Dit doen wij om onder andere de website te kunnen analyseren en daarmee het gebruiksgemak te vergroten. Daarnaast plaatsen wij cookies om advertenties te tonen. Door gebruik te blijven maken van BlikOp Sint-Michielsgestel, of door op 'Akkoord' te klikken, geeft u toestemming voor het gebruik en plaatsen van cookies. Wilt u meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons privacybeleid.
Akkoord